Komatsu 714

photo
photo-thumb
photo
photo-thumb

KOMATSU 714 PPC servojuhtimisseadiseid on kerge kasutada. Parempoolse Joystick juhib aisade ja kopa liikumist, vasakpoolsega  juhitakse sõidufunktsioone. Nii on masin suuteline manööverdama ülitäpselt ja minimaalse jõupingutusega.

CLSS (Closed Load Sensing System) suletud koormusanduriga hüdrosüsteem tagab pideva kontrolli kõigi liigutuste üle, liigutuste täpsuse ja sujuvuse. Lisaks sellele kombineerib süsteem võimsust ja kiirust selliselt, et need vastaksid alati täpselt tehtavale tööle. Kaheastmelised kolbpumbad võimaldavad laaduril arendada 2. käiguga kuni 16 km tunnikiirust.

Neljaoperatsiooniline kopp on väga käepärane tööriist kaevamiseks, materjali peale- ja väljalaadimiseks ning pinnase planeerimiseks, täiendavaid eeliseid pakub võimalus kopaga mitmesuguseid esemeid haarata. Kopal on tugev poltidega kinnitatud ja kahe lõikeservaga tera, mis sobib täiuslikult pinnase tasandamiseks ja silumiseks. Kaks silindrit võimaldavad avada koppa kuni 100º nurga alla, see muudab materjali haaramise ja väljalaadimise ülimalt kergeks.